Takmatik Sineklik

Uzun yıllar kullanabileceğiniz takmatik sineklikleri kapı, pencere, teras ve cam balkonlarınızda istediğiniz zaman takıp istediğiniz zaman çıkararak rahatça kullanabilirsiniz.

Takmatik Sineklik

Takmatik Sineklik Nedir?

Takmatik Sineklik Kullanım Alanları: Kapı ve pencere – Dikey, yatay, çift taraflı
Garanti süresi: Takmatik sineklikler 1 yıl garantilidir.

Uzun ömürlü ve kolay kullanımıyla öne çıkan takmatik sinekliklerimiz hem kapı hem de pencerelerinize rahatça uygulanabilir. 1 yıl garanti verdiğimiz takmatik sinekliklerimiz PVC, alüminyum, ahşap ve pimapenlere kolayca monte edilir. Takmatik sineklik, adından da anlaşıldığı gibi istenildiğinde yerine takılır, istenildiğinde ise yerinden çıkartılabilir. Plise sinekliklere ve stor sinekliklere nazaran daha uygun maliyetlere üretilen takmatik sineklikler menteşeli sinekliklere göre daha fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır.

Karda, kışta, yağmurda yerinden sökülerek kuru bir yerde muhafaza edilebildiğinden diğer sinekliklere göre daha uzun süreler kullanım imkanı tanır. Takmatik sinekliklerin profilleri standart ve isteğinize özel renk alternatifleriyle mekanlarınız için en hoş görünümü sağlar.

Takmatik Sineklik Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aşağıda, takmatik sineklik yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlara dikkat çekmek istedik.

- Sineklik Ölçülerinin Alınması

Ölçü almak meziyet ister. 32 Yıllık tecrübemizle, sineklik alanında uzman ustalarımız tarafından ölçüleriniz en doğru şekilde çıkartılır.

- Sineklik Yapımında Kullanılan Malzemelerin Kalitesi

Hiçbir zaman sinekliklerin fiyatını düşürmek için malzemelerimizin kalitesini düşürmedik. İmalatımızda en kaliteli ürünleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin sinekliklerini üretmekteyiz.

- Sinekliklerin İmalat Süreci

Her zaman, yaptığımız ürünün arkasındayız. Fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hemen karşılamak için sürekli hazırız. Sineklikler, uzman ekiplerimiz tarafından alınan, sizin ölçüleriniz için özel olarak hazırlanır.

- Montaj ve Satış Sonrası Hizmet

32 Yıllık tecrübe ve güvenle, deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanan sineklikleriniz, itinayla yerlerine monte edilir. 32 Yıldır aynı adreste, aynı telefon numarasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimsediğimiz için montaj öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sizlere en değerli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Diyor?

5/5
Kızım Sinpaşta oturmakta balkon kapım vede pencereme yapmış olduğunuz sineklikten çok memnun kaldım. Özellikle görüşme yaptığım Hıdır beyin nezaketi temiz tertip kıyafeti ile gelip sinekliğimizi taktı ve yine nezaket içinde veda etti. Ayrıca söz verildiği tarih vede saatte aksatmadan gelindi . Sineklik yaptıracak olanlara bu firmayı özellikle tavsiye ediyorum çok memnun kaldım.Teşekkürler İZOFİTİL teşekkürler Hıdır Bey.
sineklik yorum
Huriye Şahin
5/5
Gerek fiyat performans gerek hız olarak çok iyi. Düşünmeden hizmet alabilirsiniz. Ayrıca personel de gayet yardımsever ve güler yüzlü. Teşekürler.
sineklik yorum
İhsandeniz Ay
5/5
Tek kelime ile muhtesem. 5 dk da ölçü aldılar 2 gün sonra 5 dkda montaj yaptılar. İşlerinde çok iyi ve profesyoneller. Tereddütsüz tavsiye ederim.
sineklik yorum
Başak Ceren
Google Yorumları
Sineklik Fiyat
Siz değerli müşterilerimizin uygun fiyata kaliteli ve uzun süreli kullanabilecekleri ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Takmatik sineklik fiyatları modellerine, ölçülerine ve renklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ile ilgili en güncel bilgileri almak için 0312 430 47 47 no’lu telefonumuzu arayarak veya Whatsapp iletişim hattımıza mesaj göndererek bize 7/24 kolayca ulaşabilirsiniz.
Sineklik Covid
Covid 19 Önlemleri

Takmatik Sineklik Ankara olarak 32 yılı aşkın süredir ürün ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sizin ve çalışanlarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Bu nedenle Covid 19 salgını sebebiyle gerekli tedbirleri alarak temizlik ve hijyene daha çok önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerin ve çalışan personellerimizin sağlığını korumak amacıyla ustalarımız işi yapacakları yere gitmeden önce dezenfekte oluyorlar. Gittikleri işlerde kesinlikle maske takarak çalışıyor, her iş bitiminde maskelerini değiştiriyorlar. Aynı zamanda ustalarımız takmatik sineklik montajı yaparken bulundukları ortamları sürekli olarak havalandırılmaktadır.

Sineklik Ücretsiz Montaj

Ankara'nın Her Yerine Ücretsiz Montaj