Sineklik Kampanyaları

Sineklik yaptıran müşterilerimize özel kampanyalarımızı buradan inceleyebilirsiniz. Fırsatları kaçırmayın!

Sineklik Hoşgeldin Bahar Kampanyası

Hoşgeldin Bahar

Bitiş Tarihi: 30/04/2023 – Bitti

Baharın gelmesiyle havalar yavaş yavaş ısınıyor. Doğa tekrardan canlanmaya başlıyor. Sinekler, böcekler, haşereler tekrar gün yüzüne çıkıyorlar. Bizde, önlemini önceden almak isteyen müşterilerimize, en kaliteli sineklikleri en uygun fiyatlara yaptırmaları için “Hoşgeldin Bahar” kampanyası düzenledik.

Kampanya koşulları: 1.500TL ve üzeri hizmetler için geçerlidir.

Sineklik Detadekor Kampanyası

Deta Dekor

Bitiş Tarihi: 31/09/2023 – Bitti

Müşteri memnuniyeti ana prensibimizdir. Sineğe son olarak; plise sinekliklerinizi, stor sinekliklerinizi, menteşeli sinekliklerinizi, takmatik sinekliklerinizi biz yapalım, Deta Dekor’da evinizi %10 indirimli boyasın.

Kampanya koşulları: Koşul yok.

Cam Balkon Fitilleri Kampanya

Cam Balkon Fitilleri

Bitiş Tarihi: 30/06/2023 – Bitti

Plise sinekliklerinizi, stor sinekliklerinizi, menteşeli sinekliklerinizi, takmatik sinekliklerinizi bize yaptırın, sararmış veya yıpranmış cam balkon fitillerinizi %10 indirimli değiştirelim.

Kampanya koşulları: Koşul yok.

Diğer Ürün ve Hizmetlerimiz

Ahşap / PVC kapı ve pencere izolasyon fitilleri.

10 Yıl garanti verdiğimiz izofitil; soğuğu, tozu, isi, gürültüyü, böceği ve yağmuru önler, yakıttan %30’a kadar tasarruf etmenizi sağlar.Uzman ve deneyimli ekiplerimiz ön keşif gerektirmeden randevu aldığınız saatte gelir, hiçbir yeri kirletmeden en kısa sürede işlerini bitirirler.

“Pliseper” Yeni, özel, perde sistem ve çözümleriyle; evlerinize, ofislerinize ve cam balkonlarınıza devrim niteliğinde yenilik getirdik.

Cam balkon perdeleri, dekoratif perdeler, kulplu perdeler ve çatı / tavan perdelerinin fiyatlarını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için uzman ekibimizi arayın.

Sararmış yada yıpranmış cam balkonlarınız için plastik veya alüminyum fitil çözümleri sunuyoruz.

Plastik cam balkon fitillerinin ve kıl fitilli, uzun ömürlü alüminyum cam balkon fitillerinin fiyatlarını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için uzman ekibimizi arayın.

Sineklik Ücretsiz Montaj

Ankara'nın Her Yerine Ücretsiz Montaj