Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklik temizliği kolay, kullanımı rahat ve ekonomik bir modeldir.

Menteşeli Sineklik
Menteşeli Sineklik

Menteşeli Sineklik Nedir?

Menteşeli Sineklik Kullanım Alanları: Kapı ve pencere – Dikey, yatay, çift taraflı
Garanti süresi: Menteşeli sineklikler 1 yıl garantilidir.

Menteşeli sineklik kasalı ve kasasız modelleri mevcuttur. Her pencere ve kapıya uygundur. Bütün hava koşullarına dayanıklı fiberglas tüllerin alüminyum profillere monte edilmesiyle üretilen, normal kapı veya pencere kanatları gibi kullanılan menteşeli sineklikler plise sineklik veya stor sinekliğe nazaran kullanım açısından biraz daha yer gerektiren bir sistemdir. Uygulanacak yere göre içeriye veya dışarıya açılabilen menteşeli sineklikler stor sinekliklere (sürgülü sineklik) veya plise sinekliklere (pileli sineklik) göre daha uygun maliyetlere yapılmaktadır.

Standart ve istediğiniz renkle, ölçülerinize özel olarak imal edilen menteşeli sineklik, uygulandığı yere görsel olarak güzel bir uyum sağlar. Her türlü PVC, alüminyum, pimapen ve ahşap kapı ve pencerelere uygulanabilen menteşeli sineklikler, istenildiği zaman hafifçe yukarıya kaldırılarak menteşelerinden çıkarılarak ayrı bir yerde muhafaza edilebilir.

Sizde; menteşeli kapı sinekliği veya menteşeli pencere sinekliği arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Menteşeli Sineklik Özellikleri

Menteşeli Sineklik

Menteşeli Sineklik Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aşağıda, menteşeli sinekliği yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlara dikkat çekmek istedik.

- Sineklik Ölçülerinin Alınması

Ölçü almak meziyet ister. 33 Yıllık tecrübemizle, sineklik alanında uzman ustalarımız tarafından ölçüleriniz en doğru şekilde çıkartılır.

- Sineklik Yapımında Kullanılan Malzemelerin Kalitesi

Hiçbir zaman sinekliklerin fiyatını düşürmek için malzemelerimizin kalitesini düşürmedik. İmalatımızda en kaliteli ürünleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin sinekliklerini üretmekteyiz. Ürünü temizlemek istediğinizde yumuşak bir bez veya sünger ile fazla bastırmadan kolayca temizleyebilirsiniz.

- Sinekliklerin İmalat Süreci

Her zaman, yaptığımız ürünün arkasındayız. Fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hemen karşılamak için sürekli hazırız. Sineklikler, uzman ekiplerimiz tarafından alınan, sizin ölçüleriniz için özel olarak hazırlanır.

- Montaj ve Satış Sonrası Hizmet

33 Yıllık tecrübe ve güvenle, deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanan sineklikleriniz, itinayla yerlerine monte edilir. 33 Yıldır aynı adreste, aynı telefon numarasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimsediğimiz için montaj öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sizlere en değerli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Diyor?

5/5
Taahhüt ettikleri gibi işlerini sağlam ve zamanında yapıyorlar, en önemlisi güvenilir bir işletme ve işi yapan abi gerçekten cok kibar bir insan ve işini düzgün yapıyor. Çok memnun kaldık :)) Artık sıcak yaz akşamlarında camları açabileceğiz. Tekrar buradan teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ederim 👍🏻
sineklik yorum
Eylül B.
5/5
Aldığım hizmetten son derece memnunum ürünün kalitesi kullanımı çok iyi. Özellikle bizimle ilgilenen Hıdır Bey’in samimiyetinden güler yüzlülüğünden çabasında çok memnunum kendisine teşekkür ediyorum. Firmayı gözüm kapalı tavsiye ederim.
Sineklik Yorum
Oğulcan Ünal
5/5
Balkona akordeon tipi, pencerelere ise menteşeli sineklik taktırdık. Hem hazırlanması hem de montajı çok hızlı oldu. Hıdır Bey işinin ehli, belli oluyor. Kısa sürede sineklikleri taktı ve çok temiz çalıştı. Emeklerinize ve kaliteli hizmetinize teşekkür ediyorum. İşlerinizde başarılar diliyorum.
sineklik yorum
Mehmet Ü.
Google Yorumları
Sineklik Fiyat
Siz değerli müşterilerimizin uygun fiyata kaliteli ve uzun süreli kullanabilecekleri ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Menteşeli sineklik fiyatları modellerine, ölçülerine ve renklerine göre değişiklik göstermektedir. Menteşeli sineklik fiyatları ile ilgili en güncel bilgileri almak için 0312 430 47 47 no’lu telefonumuzu arayarak veya Whatsapp iletişim hattımıza mesaj göndererek bize 7/24 kolayca ulaşabilirsiniz.
Sineklik Covid
Covid 19 Önlemleri

Menteşeli Sineklik Ankara olarak 33 yılı aşkın süredir ürün ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sizin ve çalışanlarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Bu nedenle Covid 19 salgını sebebiyle gerekli tedbirleri alarak temizlik ve hijyene daha çok önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerin ve çalışan personellerimizin sağlığını korumak amacıyla ustalarımız işi yapacakları yere gitmeden önce dezenfekte oluyorlar. Gittikleri işlerde kesinlikle maske takarak çalışıyor, her iş bitiminde maskelerini değiştiriyorlar. Aynı zamanda ustalarımız menteşeli sineklik montajı yaparken bulundukları ortamları sürekli olarak havalandırılmaktadır.

Fotoğraflarla Menteşeli Sineklik

Menteşeli Sineklik
Menteşeli Sineklik
Menteşeli Sineklik
Sineklik Ücretsiz Montaj

Ankara'nın Her Yerine Ücretsiz Montaj

Sizde; menteşeli sineklik ankara, menteşeli sineklik çankaya, menteşeli sineklik ümitköy ve menteşeli sineklik çayyolu için hemen arayın, bu fırsatı kaçırmayın!