Kedi Sinekliği - Kedi Teli

Kedi teli olarak da bilinen kedi sinekliği ile evcil hayvanlarınız güvende.

Kedi Sinekliği, Kedi Teli
Kedi Sinekliği, Kedi Teli

Kedi Sinekliği (Kedi Teli) Nedir?

Kedi Sinekliği Kullanım Alanları: Kapı ve pencere – Dikey, yatay, çift taraflı
Garanti süresi: Kedi için sineklik 1 yıl garantilidir.

Evcil hayvan olan kedilerin yaşadıkları ortamlarında korunması gerekmektedir. Kedilerin camdan düşmesi sonucunda yaralanmalar meydana gelebilir. Bu yüzden bu tür kazaların meydana gelmemesi için önlemler alınmalıdır. Kedilerin kaçmaması için kedi sineklik sistemleri nin büyük katkısı vardır.Kedi sinekliği veya cam balkon kedi sinekliği olarak bilinen bu ürünümüz aslında evcil hayvanların, evin pencere ya da kapılarından dışarıya çıkmalarını önlemek amacıyla kullanılır. Kedi sineklikleri sayesinde evcil hayvanlarınız üst katlardan aşağı düşmezler ve böylece hem daha konforlu hem de daha güvenli olurlar.

Kediler için kullanılan kedi sinekliği diğer sineklikler ile aynı görevi görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken, aynı zamanda evcil dostunuzun siz istemediğiniz zamanlarda dışarı çıkmasına engel olmaktadır. Sinekliği pencere ve kapılarda kullanabilirsiniz. Bahçe katında yaşayan ama evinde kedi ve benzeri hayvan beslemeyen müşteriler tarafından da tercih edilen kedi sinekliği, dışarıdan gelecek davetsiz misafirlere karşı evlerini güvende tutmak içinde kullanılmaktadır.

Kedi sinekliklerinde, normal sinekliklerden farklı olarak kedilerin ya da diğer evcil hayvanların tırnaklarıyla tülleri yırtmaması için fiberglas tül yerine daha sağlam olan galvanizli tel kullanılır. Sizde kedi için cam teli, kedi için balkon teli, kedi pencere koruma teli, kedi için sineklik, kedi tülü, kedi koruma teli, cam için kedi teli, çelik kedi teli, pencere için kedi teli, kedi cam teli veya cama yada camlara kedi teli arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Kedi Sinekliği Nasıl Olmalı?

Kedi için sineklik normal sinekliklerden farklı olmalı. Sebebi ise çok basit birisi çok hafif olan sinek ve böceklerden sizleri koruruken, diğeri güçlü kedilerinizi muhafaza etmeye yarayacak. Kedilerin veya evcil hayvanlarınızın ağırlıkları ve güçlerine karşı sineklik telleri aparatlarla güçlendirilir. Ayrıca kedilerin keskin tırnaklarına karşı koyabilmesi için kedi teli galvaniz tel kullanılarak üretilmektedir. Bu yüzden bu ürünümüze yırtılmaz kedi teli de diyebilirsiniz. Böylelikle kedilerin sineklikleri parçalama ihtimallerinin önüne geçebiliriz.

Kedi Sinekliği, Kedi Teli

Kedi Sinekliği Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aşağıda, kedi teli olarakta bilinen kedi sinekliği yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlara dikkat çekmek istedik.

- Sineklik Ölçülerinin Alınması

Ölçü almak meziyet ister. 33 Yıllık tecrübemizle, sineklik alanında uzman ustalarımız tarafından ölçüleriniz en doğru şekilde çıkartılır.

- Kedi Sinekliği Yapımında Kullanılan Malzemelerin Kalitesi

Alüminyum telli kedi sinekliği adından da anlaşılacağı üzere kullanılan malzemeden dolayı sağlam bir yapıya sahiptir. Hiçbir zaman sinekliklerin fiyatını düşürmek için malzemelerimizin kalitesini düşürmedik. İmalatımızda en kaliteli ürünleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin sinekliklerini üretmekteyiz.

- Kedi Sinekliğinin İmalat Süreci

Kullanılan diğer telleri yırtabilen kediler için alüminyum sineklik teli kullanılmaktadır. Gözenekleri daha geniş olan bu model diğer sineklikler gibi sineklere geçit vermeyen ama kedileri koruyacak şekildedir. Her zaman, yaptığımız ürünün arkasındayız. Fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hemen karşılamak için sürekli hazırız. Sineklikler, uzman ekiplerimiz tarafından alınan, sizin ölçüleriniz için özel olarak hazırlanır.

- Montaj ve Satış Sonrası Hizmet

33 Yıllık tecrübe ve güvenle, deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanan sineklikleriniz, itinayla yerlerine monte edilir. 33 Yıldır aynı adreste, aynı telefon numarasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimsediğimiz için montaj öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sizlere en değerli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Diyor?

5/5
Temmuz ayında 4 penceremiz için tercih etmiştik. Evimizde kedi olduğu için ona uygun olan dayanıklılıkta ve çengelli modeli seçmemiz konusunda satıcının yönlendirmesine göre karar verdik. Çok memnunuz ürünler gayet güzel ve dayanıklı. Montaj esnasında da titiz ve çabuk bir şekilde işlem gerçekleştirildi. Sineklikleri takmaya gelen beyefendi de gayet kibar ve iş ahlakı yüksek bir kişiydi. Tavsiye ederim.
sineklik yorum
Bade Sağlam
5/5
Sinekliklerim çok sağlam, çok hızlı ve ihtiyacıma uygun bir şekilde hazırlandı. Özellikle kedisi olanlara ekstra güvenlikli sineklerini tavsiye ediyorum.
sineklik yorum
Ayşe Küçük
5/5
Hızlı ve çözüm odaklı hizmet anlayışı, dürüst ve ahlaklı esnaflık ile birleşince ortaya mükemmel bir sonuç çıkıyor, Angora evlerindeki evimiz için aldığımız hizmet kusursuzdu. Gözünüz kapalı iş yaptırabilirsiniz.
sineklik yorum
Korhan Kahraman
Google Yorumları
Sineklik Fiyat
Siz değerli müşterilerimizin uygun fiyata kaliteli ve uzun süreli kullanabilecekleri ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Kedi teli fiyatları modellerine, ölçülerine ve renklerine göre değişiklik göstermektedir. Kedi sinekliği fiyatları ile ilgili en güncel bilgileri almak için 0312 430 47 47 no’lu telefonumuzu arayarak veya Whatsapp iletişim hattımıza mesaj göndererek bize 7/24 kolayca ulaşabilirsiniz.
Sineklik Covid
Covid 19 Önlemleri

Kedi Sinekliği Ankara olarak 33 yılı aşkın süredir ürün ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sizin ve çalışanlarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Bu nedenle Covid 19 salgını sebebiyle gerekli tedbirleri alarak temizlik ve hijyene daha çok önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerin ve çalışan personellerimizin sağlığını korumak amacıyla ustalarımız işi yapacakları yere gitmeden önce dezenfekte oluyorlar. Gittikleri işlerde kesinlikle maske takarak çalışıyor, her iş bitiminde maskelerini değiştiriyorlar. Aynı zamanda ustalarımız kedi teli montajı yaparken bulundukları ortamları sürekli olarak havalandırılmaktadır.

Fotoğraflarla Kedi Sinekliği

Kedi Sinekliği Ankara, Kedi Teli
Kedi Sinekliği Ankara, Kedi Teli
Kedi Sinekliği Ankara, Kedi Teli
Sineklik Ücretsiz Montaj

Ankara'nın Her Yerine Ücretsiz Montaj

Sizde; Ankara kedi sinekliği, çankaya kedi sinekliği, çayyolu kedi sinekliği, ümitköy kedi sinekliği, için hemen arayın!