Hakkımızda

Sineğe Son markası ile ürettiğimiz sineklik sistemleri ile bu alanda Türkiye’nin ilk ve tek uzman kuruluşuyuz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinin.

Sineklik

Bizi Tanıyın

33 yıl önce Almanya’dan izolasyon fitilleri ithalatı ve montajı ile başladığımız faaliyetimizi 1991 yılından itibaren de aynı kalite anlayışı ve Sineğe Son markalı ürünlerimizle devam ettirmekteyiz.

Bilgi ve tecrübelerimizin değerlendirilmesi sonucu ulaştığımız en iyi malzeme olan alüminyum’dan imal edilen ve 1 yıl garanti verdiğimiz Sineğe Son Sineklik Sistemlerimiz üretim, taşıma ve montaj aşamalarında kaliteyi ön plana alan bir süreçte siz sayın müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Amacımız

Firmamızın bu süreçteki güven, başarı, tecrübe ve yenilikleri dikkate alan toplam kalite anlayışı, bizi daima daha iyi hizmet ve seçenekler sunan uzman bir kuruluş konumuna taşımıştır.

Müşterilerimizin sürekliliği ve memnuniyetinden kaynaklanan enerjimizi üretimde ve hizmette kalite olarak yine siz sayın müşterilerimize yansıtmaktayız.

Temel prensiplerimiz;
Hızlı çözüm,
Kaliteli malzeme,
Uygun ve güvenilir hizmet sunmak.

Sık Sorulan Sorular

Sinekten, böcekten, polenden, pislikten kurtulmak ve huzurlu bir yaşam sürmek için.

Plise sineklik, Stor sineklik, Menteşeli sineklik, Tak-Matik sineklik ve Kedi Sinekliği

Randevu sistemiyle çalıştığımız için nekadar erken ararsanız size uygun olan tarih ve saate randevu almanız okadar kolay olur. Belirlenen tarih ve saatte ekiplerimiz gelir, ölçü alır. En kısa sürede imalatı tamamlayıp montajını gerçekleştirirler.

Sinekliklerimiz için 1 yıl garanti veriliyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Neden Sineklik
5/5
Bir kedimiz var.İnternet yorumlarına bakarak tercih ettim ve çok memnun kaldım. Hıdır bey söylediğinden daha kısa sürede ve tertemiz bi işçilikle montajını yaptı. Şiddetle tavsiye ederim.
sineklik yorum
Kenan Bahadırlı
5/5
Evde 2 kedimiz var. Hıdır abi sayesinde 4 5 günde çelik telimiz üretildi ve montajı yapıldı.
sineklik yorum
Berke Şensoy
5/5
Herkese şiddetle tavsiye edilir. ilk gorusmeden, teslim surecine kadar kaliteli ve hizli hizmet mevcut. 3 sefer Sinpaş Altınoranda ev degistirdim, her evimde kendilerinden hizmet aldim. Tesekkur ederim
sineklik yorum
Gülhan Sezgin
5/5
Çok hizli hazirlandi. Gelen sinekliklerimiz çok kaliteli ve fiyatıda bu kaliteye göre cok uygun. Teşekkürler.
sineklik yorum
Tuğba Deniz
5/5
Hidir Usta..yillardir hem kendi hem de cevremin tum izolasyon islerini yaptidigim prensipli sozune sadik müşteri memnuyetine oncelik veren degerli insan...iyi ki seni tanidik ve uzulmeden hizmet almanin tadina vardik...
sineklik yorum
Hayrettin Kaya
5/5
Evimizin kapı ve pencerelerine sineklik yaptırdık. Gerek malzeme ve gerekse işçilik bakımından çok memnun kaldık. İşletme sahibi Hıdır Bey’in yaklaşımı ve titizliği oldukça memnuniyet verici. Kesinlikle tavsiye ederim.
sineklik yorum
Fırat Akgün
Google Yorumları
Sineklik Ücretsiz Montaj

Ankara'nın Her Yerine Ücretsiz Montaj