Plise Sineklik

Uzun yıllar kullanabileceğiniz plise sineklik kapı, pencere, teras ve cam balkonlarınızda rahatça kullanılabilir.

Plise Sineklik, pileli sineklik, akordiyon sineklik, katlanır sineklik, panjur sineklik

Plise Sineklik Nedir?

Plise Sineklik Kullanım Alanları: Kapı ve pencere – Dikey, yatay, çift taraflı
Garanti süresi: Plise sineklikler 1 yıl garantilidir.

Uzun ömürlü ve kolay kullanımıyla öne çıkan plise sineklik lüks görünümüyle de mekanlarınıza zenginlik katar. Özellikle balkon kapıları, cam balkon, fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür. Hem kapı hem de pencerelerinize yatay, dikey ve duble olarak yapılabilen plise sinekliklerimiz 1 yıl garantilidir. PVC, alüminyum, ahşap ve pimapenlere uygulanabilen plise sineklikler akordeon sineklik, pileli sineklik, sürgülü sineklik veya katlanır sineklik olarak ta bilinmektedir. Plise sineklik, direkt tül kutusuna katlanabildiğinden menteşeli veya takmatik sinekliklere nazaran daha fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır. Plise sinekliklerde her türlü iklim koşuluna dayanıklı fiberglas tül kullanıldığı için uzun süreler dayanıklılığını korumaktadır. Plise sinekliklerin profilleri standart ve isteğinize özel renk alternatifleriyle mekanlarınız için en hoş görünümü sağlar.

Sizde; akordiyon sineklik, sürgülü sineklik, pileli sineklik, plise sineklik, sürgülü kapı sinekliği, akordiyon kapı sineklik, sürgülü pencere sineklik, sürgülü sineklik kapı, katlanır sineklik, katlamalı sineklik, sürgülü balkon sinekliği veya sürgülü kapı için sineklik arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Plise Sineklik Nasıl Yapılır?

En kaliteli plise sineklik malzemeleri kullanılarak yapılan bu modelimiz yapım aşaması olarak diğer çeşitlerimizden farklıdır. plise sineklik tülü akordiyon şeklindedir. İçerisinden geçen ipler aracılığıyla yukarıya ittiğinizde toplanır, aşağıya çektiğinizde açılır. Çalışma mekanizması olarak diğerlerinden farklı olduğu için plise sineklik montajı konusunda uzman ustalar tarafından titizlikle yapılmalıdır.

Dikey Plise Sineklik

Pencere ve kapılarda rahatça kullanılabilen plise sineklik menteşeli kapıların evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede en ideal sistemdir. Dikey plise sineklik kapılarda genişlik olarak 400 cm. ve yükseklik olarak 260 cm.’e kadar uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen eşsiz bir sistemdir.

Yatay Plise Sineklik

Yatay plise sineklik pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir. Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir. Önceden ölçülerini aldığımız sinekliklerinizi monte şekilde evinize getirdiğimizden, ortam kirletilmeden hızlı bir şekilde montajı tamamlanır.

Duble Plise Sineklik

Stor kapı sineklikleri gibi tülü toplayan sert yay mekanizması bulunmaması ve istenildiği zaman istenilen yerde bırakılması sayesinde rahat kullanım imkânı sağlayan duble plise sineklik stor sinekliğin sorunsuz alternatifidir.

plise sineklik

Plise Sineklik Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aşağıda, pileli sineklik olarakta bilinen plise sinekliği yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlara dikkat çekmek istedik.

- Sineklik Ölçülerinin Alınması

Ölçü almak meziyet ister. 33 Yıllık tecrübemizle, sineklik alanında uzman ustalarımız tarafından ölçüleriniz en doğru şekilde çıkartılır.

- Sineklik Yapımında Kullanılan Malzemelerin Kalitesi

Hiçbir zaman sinekliklerin fiyatını düşürmek için malzemelerimizin kalitesini düşürmedik. İmalatımızda en kaliteli ürünleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin sinekliklerini üretmekteyiz.

- Sinekliklerin İmalat Süreci

Uygulaması bizim tarafımızdan sunulan fiberglas tülleri çok sayıda konut ve ticari uygulamalar için kullanılmaya uygundur. Herzaman, yaptığımız ürünün arkasındayız. Fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hemen karşılamak için sürekli hazırız. Sineklikler, uzman ekiplerimiz tarafından alınan, sizin ölçüleriniz için özel olarak hazırlanır.

- Montaj ve Satış Sonrası Hizmet

Plise Sinekliğin açılıp kapanma şekli oldukça basittir. Açıldığında yer işgal etmez ve her türlü kapı ve pencerede kullanılabilir. 33 Yıllık tecrübe ve güvenle, deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanan sineklikleriniz, itinayla yerlerine monte edilir. 33 Yıldır aynı adreste, aynı telefon numarasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimsediğimiz için montaj öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sizlere en değerli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Diyor?

5/5
İnternetteki yorumlara bakarak tercih ettim. İyi ki de tercih etmişim çok memnun kaldım.Benim de pencerem ahşaptı.Fitil oyukları açıldı fitil yerleştirildi.Hava toz ve ses kirliliği engellendi.Sineklik te çok kaliteli.Miktofiber.Sürgülü olanı tercih ettik.Biz çok beğendik.Herkese tavsiye ederiz.
sineklik yorum
Figen Karabaak
5/5
Üç tane plise sineklik yaptırdık.Söylenilen saatte ölçü alındı,beklediğimiz süreden daha erken- 22 saatte -penceremize takıldı. Kaliteli işçilik, hızlı teslimat için teşekkür ederiz Tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz.
sineklik yorum
Yeşim Erol Odabaş
5/5
Balkona akordeon tipi, pencerelere ise menteşeli sineklik taktırdık. Hem hazırlanması hem de montajı çok hızlı oldu. Hıdır Bey işinin ehli, belli oluyor. Kısa sürede sineklikleri taktı ve çok temiz çalıştı. Emeklerinize ve kaliteli hizmetinize teşekkür ediyorum. İşlerinizde başarılar diliyorum.
sineklik yorum
Mehmet Ü.
Google Yorumları
Sineklik Fiyat
Siz değerli müşterilerimizin uygun fiyata kaliteli ve uzun süreli kullanabilecekleri ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Plise sineklik fiyatları, sürgülü sineklik fiyatları, akordiyon sineklik fiyatları, pileli sineklik fiyatları, sürgülü kapı sinekliği fiyatları, akordiyon kapı sinekliği fiyatarı modellerine, ölçülerine ve renklerine göre değişiklik göstermektedir. Plise sineklik fiyatları ile ilgili en güncel bilgileri almak için 0312 430 47 47 no’lu telefonumuzu arayarak veya Whatsapp iletişim hattımıza mesaj göndererek bize 7/24 kolayca ulaşabilirsiniz.
Sineklik Covid
Covid 19 Önlemleri

Plise Sineklik Ankara olarak 33 yılı aşkın süredir ürün ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sizin ve çalışanlarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Bu nedenle Covid 19 salgını sebebiyle gerekli tedbirleri alarak temizlik ve hijyene daha çok önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerin ve çalışan personellerimizin sağlığını korumak amacıyla ustalarımız işi yapacakları yere gitmeden önce dezenfekte oluyorlar. Gittikleri işlerde kesinlikle maske takarak çalışıyor, her iş bitiminde maskelerini değiştiriyorlar. Aynı zamanda ustalarımız plise sineklik montajı yaparken bulundukları ortamları sürekli olarak havalandırılmaktadır.

Fotoğraflarla Plise Sineklik

Plise Sineklik, pileli sineklik, akordiyon sineklik, katlanır sineklik, panjur sineklik
sürgülü sineklik,, sürgü sineklik, plise sineklik
pileli sineklik, pilise sineklik, plise sineklik, akordiyon sineklik
Sineklik Ücretsiz Montaj

Ankara'nın Her Yerine Ücretsiz Montaj

Sizde; akordiyon sineklik ankara, sürgülü sineklik ankara, çankaya plise sineklik, ümitköy plise sineklik, çayyolu plise sineklik, ankara pileli sineklik için hemen arayın!