Stor Sineklik

Kapı, pencere, teras ve cam balkonlarınızda rahatça kullanabileceğiniz stor sineklikler kendi kutusu içerisine toplanarak hiç yer kaplamaz ve yapısı gereği binaların dış cephelerini bozmaz.

Stor Sineklik Pencere
Stor Sineklik Kapı

Stor Sineklik Nedir?

Stor Sineklik Kullanım Alanları: Kapı ve pencere – Dikey, yatay, çift taraflı
Garanti süresi: Stor sineklikler 1 yıl garantilidir.

Stor sineklik pencerenizin önünde bulunan ferforje, korkuluk, panjur gibi engellerden dolayı menteşeli sinekliğin kullanılmadığı durumlar için alternatif bir ürün olup, kapı ve pencerelerinizde size kolaylığı ve rahatlığı sağlayan bir sineklik modelidir. Opsiyonel olarak tavsiye ettiğimiz yaylı fren sistemi ile, dikey stor sineklik alt kilitlerden kurtulduktan sonra yukarıya doğru yavaşça açılır. Sineklik tülünü ve borusunu dayanıklı alüminyum kutu gizler.

Stor sineklik sistemlerimiz herhangi bir kimyasal madde içermez. Hava koşullarına oldukça dayanıklı olan, tek dokunuşla açılıp kapanan fiberglas tül mekanizması, otomatik olarak kendi kutusuna toplandığından, sinekliği kışın söküp başka bir yerde muhafaza etmenize gerek kalmaz.

Stor Sineklik Nasıl Yapılır?

Ahşap, PVC, alüminyum ve pimapen gibi her türlü kapı ve pencereye dikey veya yatay olarak monte edilebilen stor sinekliklere aynı zamanda yukarı ve aşağı veya sağa ve sola doğru hareketinden dolayı sürgülü sineklikte denir. Standart veya istediğiniz renklerde sizin ölçülerinize özel olarak üretilen stor sineklikler, kullanıldığı yerlerde çok şık bir görünüm sunarlar.

Dikey Stor Sineklik

Aşağıdan yukarıya doğru toparlanan, genel olarak pencerelerde kullanılan bir sineklik modelidir. Hafif bir el hareketiyle aşağıdaki kilit serbest bırakılır ve tül otomatik olarak yukarıya doğru toplanmaya başlar.

Yatay Stor Sineklik

Pencere veya kapınızın durumuna göre sola yada sağa doğru toparlanan, genel olarak kapılarda kullanılan bir sineklik modelidir. Pencerelerin ölçüleri standartlardan büyük olduğu durumlarda da pencerelere yatay stor sineklik yapılabiliyor. Hafif bir el hareketiyle kenarda bulunan kilit serbest bırakılır ve tül otomatik olarak tamburun içerisine toplanmaya başlar.

Sürgülü Sineklik, Stor Sineklik

Stor Sineklik Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aşağıda, sürgülü sineklik olarakta bilinen stor sinekliği yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlara dikkat çekmek istedik.

- Sineklik Ölçülerinin Alınması

Ölçü almak meziyet ister. 33 Yıllık tecrübemizle, sineklik alanında uzman ustalarımız tarafından ölçüleriniz en doğru şekilde çıkartılır.

- Sineklik Yapımında Kullanılan Malzemelerin Kalitesi

Görünümü şık olan bu sineklikler doğru kullanıldığı takdirde çok uzun ömürlü olurlar. Hiçbir zaman sinekliklerin fiyatını düşürmek için malzemelerimizin kalitesini düşürmedik. İmalatımızda en kaliteli ürünleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin sinekliklerini üretmekteyiz.

- Sinekliklerin İmalat Süreci

Uygulaması bizim tarafımızdan sunulan fiberglas tülleri çok sayıda konut ve ticari uygulamalar için kullanılmaya uygundur. Her zaman, yaptığımız ürünün arkasındayız. Fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hemen karşılamak için sürekli hazırız. Sineklikler, uzman ekiplerimiz tarafından alınan, sizin ölçüleriniz için özel olarak hazırlanır.

- Montaj ve Satış Sonrası Hizmet

33 Yıllık tecrübe ve güvenle, deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanan sineklikleriniz, itinayla yerlerine monte edilir. 33 Yıldır aynı adreste, aynı telefon numarasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimsediğimiz için montaj öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sizlere en değerli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Diyor?

5/5
Firmayı bir arkadaşımız önerdi. İyi ki de önermiş. Hıdır bey işinin ehli. Camlara sineklik ve fitil taktırdık, gerçekten işçiliğinden ve kullanılan malzemeden çok memnun kaldık. Genelde eve gelen her ustanın arkasından temizlik yapmak gerekir. Ama Hıdır bey geldi işini yaptı ve gitti. Arkasından hiçbir temizlik yapmamıza gerek kalmadı. Üstelik ahşap doğramalara fitil için oyuklar açtığı halde. Kibarlığı ve hoş sohbeti de cabası. Şiddetle tavsiye ederim.
sineklik yorum
Ömür Acar
5/5
Sürgülü sinekliklerden çok memnunum, hem evime yaptırdım hem işyerime, tavsiye ederim.
sineklik yorum
Emrecan Öz
5/5
Gerçekten inanılmaz memnun kaldım. Aradığım gün gelip ölçü aldılar 3 gün sonra da taktılar. Hiç tereddütsüz tavsiye ediyorum. Kaliteli işçilik ve ilgi için tekrar teşekkür ederim 👍🏻
sineklik yorum
Duygu Aşçı
Google Yorumları
Sineklik Fiyat
Siz değerli müşterilerimizin uygun fiyata kaliteli ve uzun süreli kullanabilecekleri ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Stor sineklik fiyatları modellerine, ölçülerine ve renklerine göre değişiklik göstermektedir. Stor sineklik fiyatları ile ilgili en güncel bilgileri almak için 0312 430 47 47 no’lu telefonumuzu arayarak veya Whatsapp iletişim hattımıza mesaj göndererek bize 7/24 kolayca ulaşabilirsiniz.
Sineklik Covid
Covid 19 Önlemleri

Stor Sineklik Ankara olarak 33 yılı aşkın süredir ürün ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sizin ve çalışanlarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Bu nedenle Covid 19 salgını sebebiyle gerekli tedbirleri alarak temizlik ve hijyene daha çok önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerin ve çalışan personellerimizin sağlığını korumak amacıyla ustalarımız işi yapacakları yere gitmeden önce dezenfekte oluyorlar. Gittikleri işlerde kesinlikle maske takarak çalışıyor, her iş bitiminde maskelerini değiştiriyorlar. Aynı zamanda ustalarımız stor sineklik montajı yaparken bulundukları ortamları sürekli olarak havalandırılmaktadır.

Fotoğraflarla Stor Sineklik

Sürgülü Sineklik, Stor Sineklik
stor sineklik kapı
stor sineklik pencere
Sineklik Ücretsiz Montaj

Ankara'nın Her Yerine Ücretsiz Montaj

Sizde; stor sineklik ankara, store sineklik, çankaya stor sineklik, ümitköy stor sineklik, çayyolu stor sineklik için hemen arayın!