Plise Sineklik
Plise Sineklik
Kapı ve Pencere
Kedi Sinekliği
Kedi Sinekliği
Kedileriniz için

Takmatik Sineklik Nedir?

Uzun yıllar kullanabileceğiniz takmatik sineklikleri kapı, pencere, teras ve cam balkonlarınızda istediğiniz zaman takıp istediğiniz zaman çıkararak rahatça kullanabilirsiniz.

Takmatik Sineklik Kullanım Alanları: Kapı ve pencere - Dikey, yatay, çift taraflı

Garanti süresi: Takmatik sineklikler 1 yıl garantilidir.

Uzun ömürlü ve kolay kullanımıyla öne çıkan takmatik sinekliklerimiz hem kapı hem de pencerelerinize rahatça uygulanabilir. 1 yıl garanti verdiğimiz takmatik sinekliklerimiz PVC, alüminyum, ahşap ve pimapenlere kolayca monte edilir. Takmatik sineklik, adından da anlaşıldığı gibi istenildiğinde yerine takılır, istenildiğinde ise yerinden çıkartılabilir. Plise sinekliklere ve stor sinekliklere nazaran daha uygun maliyetlere üretilen takmatik sineklikler menteşeli sinekliklere göre daha fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır.

Karda, kışta, yağmurda yerinden sökülerek kuru bir yerde muhafaza edilebildiğinden diğer sinekliklere göre daha uzun süreler kullanım imkanı tanır. Takmatik sinekliklerin profilleri standart ve isteğinize özel renk alternatifleriyle mekanlarınız için en hoş görünümü sağlar.

Takmatik sineklik yaptırmadan önce nelere dikkat etmelisiniz?

 • Ölçülerin Alınması

  Ölçü almak meziyet ister. 30 Yıllık tecrübemizle, sineklik alanında uzman ustalarımız tarafından ölçüleriniz en doğru şekilde çıkartılır.

 • Kullanılan Malzemelerin Kalitesi

  Hiçbir zaman sinekliklerin fiyatını düşürmek için malzemelerimizin kalitesini düşürmedik. İmalatımızda en kaliteli ürünleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin sinekliklerini üretmekteyiz.

 • İmalat Süreci

  Herzaman, yaptığımız ürünün arkasındayız. Fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hemen karşılamak için sürekli hazırız. Sineklikler, uzman ekiplerimiz tarafından alınan, sizin ölçüleriniz için özel olarak hazırlanır.

 • Montaj ve Satış Sonrası Hizmet

  30 Yıllık tecrübe ve güvenle, deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanan sineklikleriniz, itinayla yerlerine monte edilir. 30 Yıldır aynı adreste, aynı telefon numarasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimsediğimiz için montaj öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sizlere en değerli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Sineklik Fiyatları
Takmatik Sineklik Fiyatları
Takmatik sineklik fiyatları modellerine, ölçülerine ve renklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ile ilgili en güncel bilgileri almak için 0312 430 47 47 no'lu telefonumuzu arayarak veya Whatsapp iletişim hattımıza mesaj göndererek bize 7/24 kolayca ulaşabilirsiniz.
Sineklik Fiyatları
Covid 19 Önlemleri
Takmatik Sineklik Ankara olarak 30 yılı aşkın süredir ürün ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sizin ve çalışanlarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Bu nedenle Covid 19 salgını sebebiyle gerekli tedbirleri alarak temizlik ve hijyene daha çok önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerin ve çalışan personellerimizin sağlığını korumak amacıyla ustalarımız işi yapacakları yere gitmeden önce dezenfekte oluyorlar. Gittikleri işlerde kesinlikle maske takarak çalışıyor, her iş bitiminde maskelerini değiştiriyorlar. Aynı zamanda ustalarımız takmatik sineklik montajı yaparken bulundukları ortamları sürekli olarak havalandırılmaktadır.
Kapat
Hemen Ara!