Sineklik Kampanyaları


 • Deta Dekor

  Müşteri memnuniyeti ana prensibimizdir. Sineğe son olarak; plise sinekliklerinizi, stor sinekliklerinizi, menteşeli sinekliklerinizi, takmatik sinekliklerinizi biz yapalım, Deta Dekor'da evinizi %10 indirimli boyasın.

  Kampanya koşulları: Koşul yok.
 • Cam Balkon Fitilleri

  Plise sinekliklerinizi, stor sinekliklerinizi, menteşeli sinekliklerinizi, takmatik sinekliklerinizi bize yaptırın, sararmış veya yıpranmış cam balkon fitillerinizi %10 indirimli değiştirelim.

  Kampanya koşulları: Koşul yok.
 • Hoşgeldin Bahar

  Baharın gelmesiyle havalar yavaş yavaş ısınıyor. Doğa tekrardan canlanmaya başlıyor. Sinekler, böcekler, haşereler tekrar gün yüzüne çıkıyorlar. Bizde, önlemini önceden almak isteyen müşterilerimize, en kaliteli sineklikleri en uygun fiyatlara yaptırmaları için "Hoşgeldin Bahar" kampanyası düzenledik.

  Kampanya koşulları: 1.000TL ve üzeri hizmetler için geçerlidir.
Covid 19 Önlemleri
Covid 19 Önlemleri
En İyi Sineklik Sistemleri Ankara olarak 30 yılı aşkın süredir ürün ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sizin ve çalışanlarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Bu nedenle Covid 19 salgını sebebiyle sineklik kampanyalarımızdan faydalanırken gerekli tedbirleri alarak temizlik ve hijyene daha çok önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerin ve çalışan personellerimizin sağlığını korumak amacıyla ustalarımız işi yapacakları yere gitmeden önce dezenfekte oluyorlar. Gittikleri işlerde kesinlikle maske takarak çalışıyor, her iş bitiminde maskelerini değiştiriyorlar. Aynı zamanda ustalarımız sineklik montajı yaparken bulundukları ortamları sürekli olarak havalandırılmaktadır.

Diğer Ürün ve Hizmetlerimiz

İzofitil - Ahşap / PVC Kapı ve Pencere Fitilleri

İzofitil

Ahşap / PVC kapı ve pencere izolasyon fitilleri.

10 Yıl garanti verdiğimiz izofitil; soğuğu, tozu, isi, gürültüyü, böceği ve yağmuru önler, yakıttan %30'a kadar tasarruf etmenizi sağlar.Uzman ve deneyimli ekiplerimiz ön keşif gerektirmeden randevu aldığınız saatte gelir, hiçbir yeri kirletmeden en kısa sürede işlerini bitirirler.
Pliseper Perde Sistemleri

Perde Sistemleri

"Pliseper" Yeni, özel, perde sistem ve çözümleriyle; evlerinize, ofislerinize ve cam balkonlarınıza devrim niteliğinde yenilik getirdik.

Cam balkon perdeleri, dekoratif perdeler, kulplu perdeler ve çatı / tavan perdelerinin fiyatlarını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için uzman ekibimizi arayın.
Cam Balkon Fitili

Cam Balkon Fitilleri

Sararmış yada yıpranmış cam balkonlarınız için plastik veya alüminyum fitil çözümleri sunuyoruz.

Plastik cam balkon fitillerinin ve kıl fitilli, uzun ömürlü alüminyum cam balkon fitillerinin fiyatlarını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için uzman ekibimizi arayın.
 • Deta Dekor
 • İzofitil
 • Plise Perde
 • Cam Balkon Fitili

En iyi sineklik sistemleri için hemen ara!

Kapat
Hemen Ara!