Plise Sineklik
Plise Sineklik
Kapı ve Pencere
Stor Sineklik
Stor Sineklik
Kapı ve Pencere

Menteşeli Sineklik Nedir?

Menteşeli sineklik ekonomik bir model olup, temizliği kolay ve kullanımı rahattır.

Menteşeli Sineklik Kullanım Alanları: Kapı ve pencere - Dikey, yatay, çift taraflı

Garanti süresi: Menteşeli sineklikler 1 yıl garantilidir.

Menteşeli sineklik kasalı ve kasasız modelleri mevcuttur. Her pencere ve kapıya uygundur. Bütün hava koşullarına dayanıklı fiberglas tüllerin alüminyum profillere monte edilmesiyle üretilen, normal kapı veya pencere kanatları gibi kullanılan menteşeli sineklikler plise sineklik veya stor sinekliğe nazaran kullanım açısından biraz daha yer gerektiren bir sistemdir. Uygulanacak yere göre içeriye veya dışarıya açılabilen menteşeli sineklikler stor sinekliklere (sürgülü sineklik) veya plise sinekliklere (pileli sineklik) göre daha uygun maliyetlere yapılmaktadır.

Standart ve istediğiniz renkle, ölçülerinize özel olarak imal edilen menteşeli sineklik, uygulandığı yere görsel olarak güzel bir uyum sağlar. Her türlü PVC, alüminyum, pimapen ve ahşap kapı ve pencerelere uygulanabilen menteşeli sineklikler, istenildiği zaman hafifçe yukarıya kaldırılarak menteşelerinden çıkarılarak ayrı bir yerde muhafaza edilebilir.


Menteşeli Sineklik Özellikleri

Giriş ve çıkışı fazla olan yerlerde tercih edilmesi kullanım açısından doğru bir karar olur,

Aksesuarındaki değişiklik sayesinde tak-çıkar modeli haline dönüşebilir,

Menteşeli sineklik kullanım yerine bağlı olarak pencere ve kapılarınızda çözüm üretir,

Pratikliği ile kullanım kolaylığı sağlar,

Çevreci tasarımıyla birlikte modüler bir üründür.

Menteşeli sineklik yaptırmadan önce nelere dikkat etmelisiniz?

 • Ölçülerin Alınması

  Ölçü almak meziyet ister. 30 Yıllık tecrübemizle, sineklik alanında uzman ustalarımız tarafından ölçüleriniz en doğru şekilde çıkartılır.

 • Kullanılan Malzemelerin Kalitesi

  Hiçbir zaman sinekliklerin fiyatını düşürmek için malzemelerimizin kalitesini düşürmedik. İmalatımızda en kaliteli ürünleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin sinekliklerini üretmekteyiz. Ürünü temizlemek istediğinizde yumuşak bir bez veya sünger ile fazla bastırmadan kolayca temizleyebilirsiniz.

 • İmalat Süreci

  Herzaman, yaptığımız ürünün arkasındayız. Fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hemen karşılamak için sürekli hazırız. Sineklikler, uzman ekiplerimiz tarafından alınan, sizin ölçüleriniz için özel olarak hazırlanır.

 • Montaj ve Satış Sonrası Hizmet

  30 Yıllık tecrübe ve güvenle, deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanan sineklikleriniz, itinayla yerlerine monte edilir. 30 Yıldır aynı adreste, aynı telefon numarasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimsediğimiz için montaj öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sizlere en değerli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Sineklik Fiyatları
Menteşeli Sineklik Fiyatları
Menteşeli sineklik fiyatları modellerine, ölçülerine ve renklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ile ilgili en güncel bilgileri almak için 0312 430 47 47 no'lu telefonumuzu arayarak veya Whatsapp iletişim hattımıza mesaj göndererek bize 7/24 kolayca ulaşabilirsiniz.
Sineklik Fiyatları
Covid 19 Önlemleri
Menteşeli Sineklik Ankara olarak 30 yılı aşkın süredir ürün ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sizin ve çalışanlarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Bu nedenle Covid 19 salgını sebebiyle gerekli tedbirleri alarak temizlik ve hijyene daha çok önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerin ve çalışan personellerimizin sağlığını korumak amacıyla ustalarımız işi yapacakları yere gitmeden önce dezenfekte oluyorlar. Gittikleri işlerde kesinlikle maske takarak çalışıyor, her iş bitiminde maskelerini değiştiriyorlar. Aynı zamanda ustalarımız menteşeli sineklik montajı yaparken bulundukları ortamları sürekli olarak havalandırılmaktadır.
Kapat
Hemen Ara!