Menfez

Havalandırma menfez sistemleri, panjur pencere kanatları sayesinde havanın içeriye rahat girmesini sağlar.

Menfez Sineklik

Menfez Nedir?

Menfez Kullanım Alanları: Banyo, WC ve havalandırma gereksinimi duyulan pencereler
Garanti süresi: Menfez sineklikler 1 yıl garantilidir.

Menfez Ne İşe Yarar?

Menfez sistemleri ; Panjur pencere kanatları sayesinde havanın içeriye rahat girmesini sağlar. Banyo, WC ve havalandırma gereksinimi duyulan pencerelerde kullanmak için üretilen menfez sistemleri havalandırma özelliğinin yanı sıra arka kısmındaki örgülü alüminyum sayesinde sineklerin, böceklerin ve haşerelerin içeriye girmesini engeller.

Havalandırma Menfezi Nasıl Takılır?

Plastik menfez çözümlerimiz her yüzeye kolayca yapıştırma özelliğine sahiptir. Ayrıca metal menfez çözümlerimizin de kullanımı oldukça kolaydır. İstediğiniz renk ve şekilde tasarladığımız menfezlerimiz, iç ve dış cepheler olmak üzere her alanda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Menfez montajı konusunda uzman ustalarımız tarafından ihtiyaçlarınızı karşılayacak en sağlıklı şekilde yapılmaktadır.

Menfez Sineklik

Menfez Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aşağıda, tuvalet ve banyonuzu havalandırmak için menfez yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlara dikkat çekmek istedik.

- Ölçülerinin Alınması

Ölçü almak meziyet ister. 33 Yıllık tecrübemizle, sineklik alanında uzman ustalarımız tarafından ölçüleriniz en doğru şekilde çıkartılır.

- Kullanılan Malzemelerin Kalitesi

Hiçbir zaman sinekliklerin fiyatını düşürmek için malzemelerimizin kalitesini düşürmedik. İmalatımızda en kaliteli ürünleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin sinekliklerini üretmekteyiz.

- İmalat Süreci

Her zaman, yaptığımız ürünün arkasındayız. Fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hemen karşılamak için sürekli hazırız. Sineklikler, uzman ekiplerimiz tarafından alınan, sizin ölçüleriniz için özel olarak hazırlanır.

- Montaj ve Satış Sonrası Hizmet

33 Yıllık tecrübe ve güvenle, deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanan sineklikleriniz, itinayla yerlerine monte edilir. 33 Yıldır aynı adreste, aynı telefon numarasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimsediğimiz için montaj öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sizlere en değerli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Diyor?

5/5
Çok kaliteli işçilik. Teşekkürler.
Sineklik Yorum
Onur Toprak
5/5
Hizmetten çok memnun kaldım, teşekkür ederim.
sineklik yorum
Yasemin Zirek
5/5
Güleryüzlü hizmetiniz ve hızlı imalat ve montaj için teşekkür ederiz.
sineklik yorum
Mill Architects
Google Yorumları
Sineklik Fiyat
Siz değerli müşterilerimizin uygun fiyata kaliteli ve uzun süreli kullanabilecekleri ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Havalandırma menfez fiyatları modellerine, ölçülerine ve renklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ile ilgili en güncel bilgileri almak için 0312 430 47 47 no’lu telefonumuzu arayarak veya Whatsapp iletişim hattımıza mesaj göndererek bize 7/24 kolayca ulaşabilirsiniz.
Sineklik Covid
Covid 19 Önlemleri

Havalandırma Menfez Ankara olarak 33 yılı aşkın süredir ürün ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sizin ve çalışanlarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Bu nedenle Covid 19 salgını sebebiyle gerekli tedbirleri alarak temizlik ve hijyene daha çok önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerin ve çalışan personellerimizin sağlığını korumak amacıyla ustalarımız işi yapacakları yere gitmeden önce dezenfekte oluyorlar. Gittikleri işlerde kesinlikle maske takarak çalışıyor, her iş bitiminde maskelerini değiştiriyorlar. Aynı zamanda ustalarımız havalandırma menfez montajı yaparken bulundukları ortamları sürekli olarak havalandırılmaktadır.

Fotoğraflarla Menfez

Menfez Sineklik
Menfez Sineklik
Menfez Sineklik
Sineklik Ücretsiz Montaj

Ankara'nın Her Yerine Ücretsiz Montaj