Plise Sineklik
Plise Sineklik
Kapı ve Pencere
Menteşeli Sineklik
Menteşeli Sineklik
Kapı ve Pencere

Menfez Nedir?

Havalandırma menfez sistemleri, panjur pencere kanatları sayesinde havanın içeriye rahat girmesini sağlar.

Menfez Kullanım Alanları: Banyo, WC ve havalandırma gereksinimi duyulan pencereler

Garanti süresi: Menfez sineklikler 1 yıl garantilidir.

Menfez Ne İşe Yarar?

Menfez sistemleri ; Panjur pencere kanatları sayesinde havanın içeriye rahat girmesini sağlar. Banyo, WC ve havalandırma gereksinimi duyulan pencerelerde kullanmak için üretilen menfez sistemleri havalandırma özelliğinin yanı sıra arka kısmındaki örgülü alüminyum sayesinde sineklerin, böceklerin ve haşerelerin içeriye girmesini engeller.

Havalandırma Menfezi Nasıl Takılır?

Plastik menfez çözümlerimiz her yüzeye kolayca yapıştırma özelliğine sahiptir. Ayrıca metal menfez çözümlerimizin de kullanımı oldukça kolaydır. İstediğiniz renk ve şekilde tasarladığımız menfezlerimiz, iç ve dış cepheler olmak üzere her alanda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Menfez montajı konusunda uzman ustalarımız tarafından ihtiyaçlarınızı karşılayacak en sağlıklı şekilde yapılmaktadır.

Menfez yaptırmadan önce nelere dikkat etmelisiniz?

 • Ölçülerin Alınması

  Ölçü almak meziyet ister. 30 Yıllık tecrübemizle, sineklik alanında uzman ustalarımız tarafından ölçüleriniz en doğru şekilde çıkartılır.

 • Kullanılan Malzemelerin Kalitesi

  Hiçbir zaman sinekliklerin fiyatını düşürmek için malzemelerimizin kalitesini düşürmedik. İmalatımızda en kaliteli ürünleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin sinekliklerini üretmekteyiz.

 • İmalat Süreci

  Herzaman, yaptığımız ürünün arkasındayız. Fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hemen karşılamak için sürekli hazırız. Sineklikler, uzman ekiplerimiz tarafından alınan, sizin ölçüleriniz için özel olarak hazırlanır.

 • Montaj ve Satış Sonrası Hizmet

  30 Yıllık tecrübe ve güvenle, deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanan sineklikleriniz, itinayla yerlerine monte edilir. 30 Yıldır aynı adreste, aynı telefon numarasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimsediğimiz için montaj öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sizlere en değerli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Menfez Fiyatları
Menfez Fiyatları
Havalandırma menfez fiyatları modellerine, ölçülerine ve renklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ile ilgili en güncel bilgileri almak için 0312 430 47 47 no'lu telefonumuzu arayarak veya Whatsapp iletişim hattımıza mesaj göndererek bize 7/24 kolayca ulaşabilirsiniz.
Covid 19 Önlemleri
Covid 19 Önlemleri
Havalandırma Menfez Ankara olarak 30 yılı aşkın süredir ürün ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sizin ve çalışanlarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Bu nedenle Covid 19 salgını sebebiyle gerekli tedbirleri alarak temizlik ve hijyene daha çok önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerin ve çalışan personellerimizin sağlığını korumak amacıyla ustalarımız işi yapacakları yere gitmeden önce dezenfekte oluyorlar. Gittikleri işlerde kesinlikle maske takarak çalışıyor, her iş bitiminde maskelerini değiştiriyorlar. Aynı zamanda ustalarımız havalandırma menfez montajı yaparken bulundukları ortamları sürekli olarak havalandırılmaktadır.
Kapat
Hemen Ara!